Romanje SSKK po Baragovih poteh

/, Uncategorized/Romanje SSKK po Baragovih poteh

Romanje SSKK po Baragovih poteh

Drage katehistinje, dragi katehisti!

Pomlad je zakorakala v deželo. Veselju velikonočnega jutra se pridružuje tudi zeleneče stvarstvo. Tokrat se ga bomo skupaj veselili med dolenjskimi griči. Sklepno romanje Skupnosti katehistinj in katehistov ter naših družin nas bo v soboto, 21. aprila 2018, popeljalo po Baragovih poteh.

Začetek: zberemo se ob 8.30 na parkirišču Dolgi most v Ljubljani (od tam bomo na pot krenili s skupnim avtobusom). Dolenjske katehistinje in katehisti seveda povabljeni, da se nam pridružite v navedenih krajih.

Zaključek: vrnitev na Dolgi most ok. 19.30.

Program: ogled Baragove rojstne hiše v Mali vasi, molitvena ura v župnijski cerkvi v Dobrniču ob Baragovem krstnem kamnu, ogled cerkve in razstave o Baragu v Trebnjem, romanje in sklepna sveta maša na Zaplazu.

Prijazno vabljeni!

Več informacij