Radi živimo

Priročnik – prelistaj

Uvod in vsebina

Priloge

Priloga 7: Predstave o Bogu (barvno)

Priloga 9: Zadrga (barvno)

Priloga 11: Predstave o nastanku sveta (barvno)

Pesmi

Delovni zvezek za mladostnike v zadnji triadi je primeren za dvoletna srečanja, ki poglabljajo bistvene téme krščanskega življenja in spodbujajo k vključitvi v (župnijsko) versko občestvo. Vsebine se nanašajo na Katekizem Katoliške Cerkve (KKC) in so razporejene v sklope, iz katerih lahko katehet poljubno izbira posamezne teme (47).
Sklopi vsebujejo vsebine za graditev skupnosti, spoznavanje cerkvenega leta, gradivo o Bogu Očetu, Sinu in Svetem Duhu, Katoliški Cerkvi ter sklop nekaterih izbirnih tem.

Dobrodošlo je, da srečanj ne izvaja le katehet, temveč širša ekipa sodelavcev in animatorjev, ki bdijo nad manjšimi skupinami in ob spremljanju mladostnikov tudi sami duhovno rastejo.